Witamy serdecznie, dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą!

Fotografia

Od blisko 20 lat jesteśmy związani z fotografią, a nowyfotoart.pl stworzony został z potrzeby realizacji profesjonalnej fotografii w naszym regionie,
odpowiedzialnie tworząc najbardziej wyszukane pomysły.

Wideofilmowanie

Każda nasza realizacja jest unikatowa, przedstawia prawdziwe emocje towarzyszące bohaterom. Naszym celem jest wydobycie całości potencjału tkwiącego w obrazie.

Prezentacja

Oferujemy również realizację wszelkich prezentacji multimedialnych, podziękowań. Zaskocz wszystkich podczas uroczystości odpowiednio dobranymi slajdami.

Galeria

Zapraszam na bloga gdzie znajdziecie pełne prezentacje ślubne począwszy od przygotowań do oczepin.

Sprzęt

Obecnie dysponujemy najnowocześniejszym sprzętem do filmowania i fotografowania ślubów.

To jedyny taki sprzęt w Raciborzu i w rozległym promieniu

Kamery

Do filmowania używamy: 3x Canon c100 mk II oraz 2x Sony A7SII wraz z obiektywami filmowymi Xeen, CANON, Sony

Są to profesjonalne kamery z wymienną optyką, umożliwiające wydobycie całego potencjału jaki tkwi w obrazie.

Rejestratory dźwięku

Zewnętrzne rejestratory dźwięku H5 pozwalające uzyskać krystaliczny dźwięk.

Obiektywy filmowe Xeen

XEEN to nowa marka profesjonalnych obiektywów kinematograficznych. Umożliwia ona pracę w trudnych warunkach oświetleniowych oferując jednocześnie znakomity kontrast i imponujące kolory.

Sportowe zestawy GoPro 8

Kamery GoPro stworzone do zadań specjalnych jak np. ujęcia pod wodą, wewnątrz samochodu i w trakcie ruchu.

Stabilizatory

Elektroniczne stabilizatory obrazu oparte o silniki bezszczotkowe zarówno pod DSLR jak i kamerę GoPro, umożliwiające filmowanie w ruchu pozbawionym całkowicie drgań np. podczas
pierwszego tańca kamera krąży wokół Młodej Pary.

Dron 6-wirnikowy

Używany do filmowania ujęć z wysokości (posiadamy uprawnienia oraz pełne ubezpieczenie).

1566904825_1484250

Slidery

tzw. szyny filmowe pozwalające uzyskać filmowy efekt posuwisty.

0*lSLzLnTZdQpYOscN
large__original_Screen_00

Postprodukcja

Nasze produkcje filmowe oraz teledyski ślubne montujemy w profesjonalnych programach Final Cut Pro X / ADOBE Premiere PRO na komputerach/stacjach Apple/Mac.

Każdy kadr z naszych filmów dodatkowo jest odpowiednio koloryzowany, aby uzyskać efekt filmowy. Jest to tzw. Color Grading.

Trailery weselne

Oferta FotoArt na rok 2020

Przede wszystkim – GWARANCJA JAKOŚCI! – I zero stresu :]

Zdjęcia otrzymują Państwo już do 90 dni. od momentu ich wybrania! Zdjęcia są oczywiście odpowiednio wyretuszowane i przygotowane. Wszystkie fotografie są najpierw wykonywane w specjalnym formacie negatywu cyfrowego RAW, potem podlegają cyfrowej obróbce i wywołaniu, tak abyście otrzymali produkt najwyższej jakości, wszystkie wybrane zdj./pliki otrzymujecie po obróbce.

Możliwość dwóch fotografów na jednej uroczystości – to dwa różne spojrzenia, dwie różne perspektywy w tej samej chwili.

Dla wszystkich gości naszych par istnieje możliwość dostępu do galerii ze zdjęciami ślubnymi na stronie www. Galeria posiada unikatowe hasło znane jedynie Wam, które możecie udostępnić rodzinie, znajomym by mogli przeglądać wasze fotografie ślubne na każdym komputerze, z każdego miejsca na świecie!

Wasze fotografie ślubne wywołamy w dowolnym formacie (sugerujemy 15x23cm), na jedwabistym, profesjonalnym papierze FUJI/KODAK, we własnym, najnowocześniejszym laserowym laboratorium w Raciborzu i w okolicy.

Ciekawą propozycją jest prezentacja multimedialna wraz z dowolnie wybranym przez Państwa podkładem muzycznym. Inaczej mówiąc – to film nakręcony z Waszych zdjęć.

Tworzymy najpiękniejsze FOTO KSIĄŻKI i ALBUMY FOTOGRAFICZNE, wszystkie wybrane zdjęcia ułożymy w sposób ciekawy i chronologiczny wraz z pełną graficzną oprawą w wyjątkowe albumy. Przed realizacją projektu foto książki, bądź albumu sami zatwierdzacie ów projekt.

Od lat specjalizujemy się w Wideofilmowaniu wesel. Tworzymy wyjątkowe i niezapomniane teledyski z Waszego wesela oraz sesji plenerowych np. w Toskanii, Portugalii czy Islandii.

Posiadamy licencję Kurii Opolskiej nr. 08/09/F na dokumentowanie audiowizualne ceremonii kościelnych.

Z DUMĄ INFORMUJEMY, ŻE JAKO NIELICZNI NA POLSKIM RYNKU NALEŻYMY DO EEVA, PRESTIŻOWEJ ORGANIZACJI ZRZESZAJĄCEJ PROFESJONALISTÓW ZAJMUJĄCYCH SIĘ FILMEM REPORTAŻOWYM.

Co to dla Ciebie oznacza?
Zyskujesz gwarancję, że Twój film będzie na najwyższym poziomie. Przynależność do EEVA oznacza dla nas ciągły rozwój, naukę od najlepszych w branży i bezcenne inspiracje.
To także przykładanie dużej uwagi do stawianych wysoko standardów i stałe podwyższanie poprzeczki.

Nasza oferta skierowana jest do osób ceniących fotografię elegancką, niebanalną i na najwyższym poziomie. Ze swojej strony oferujemy Państwu pełną obsługę FOTO/VIDEO wesela, zrobimy wszystko, aby zdjęcia i film z Państwa uroczystości były piękne i niepowtarzalne.